Web & SEO
Efficiency Optimizer

Akıllı algoritmalar ve ürünlerle
verimliliği artırıp maliyeti azaltmanızı
sağlayan bir çözüm ortağıyla çalışın.
Web & SEO Effıcıency Optımızer

Listing Tool (Listeleme Aracı)

Sisteme bağlandıktan hemen sonra işletmenizle ilgili bilgileri tek bir panelden girmeye ve yönetmeye başlarsınız. Girdiğiniz bilgiler, sistem tarafından 50’den fazla farklı kanala iletilir. 

Listeleme Aracı, tüm dizinlerde bilgilerinizin doğru ve birbirleriyle tutarlı kalmasını sağlar. Böylece işletmeniz arama sonuçlarında ve Haritalarda üst sıralarda görünür.

Online görünürlüğünüzü geliştirmek için beklemezsiniz. Listeleme Aracı’na kaydolduktan sonra  yaklaşık iki hafta içinde etkisini görmeye başlarsınız. 

Arama sonuçlarındaki performansınızı, müşterilerinizin size nasıl ulaştığını kolayca takip edebilir ve ölçümleyebilirsiniz.

Web & SEO Effıcıency Optımızer

Review Management (Müşteri Memnuniyeti Yönetimi)

Tüketiciler, alışverişten önce kullanıcı yorumlarını okuyor ve kararlarını öyle veriyor. Google için kullanıcı yorumları kadar işletmelerin bu yorumlara verdikleri yanıtlar da büyük önem taşır. Bu nedenle işletmeniz veya ürün/hizmetlerinizle ilgili yorumları cevaplamanız, arama sonuçlarındaki görünürlüğünüz için en önemli etkenlerden biridir.

Memnuniyet Yönetimi, onlarca farklı platformdan işletmenizle ilgili yorumları toplar ve tümüne tek bir panelden ulaşmanızı sağlar. Bu panel üzerinden yorumları cevaplayıp takip edersiniz.

Müşteri memnuniyeti konusundaki performansınızı inceleyebilir, rakiplerle karşılaştırabilirsiniz. 

Güncel yorumlarla arama görünürlüğünüzü artırmak için müşterilerinizden yorum talep edebilirsiniz. Ayrıca müşterilerinize anket göndererek ürün ve hizmetlerle ilgili geri bildirim alabilirsiniz.

Web & SEO Effıcıency Optımızer

Web Optimizer

SEO ve optimizasyon ile ilgili tüm sorunlarınızı çözüp ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek gerçek bir uzman. Web Optimizer ile sitenizin performansını iyileştirir, sitenize daha fazla trafik çekerek dönüşümü ve geliri artırabilirsiniz. 

Bu çok akıllı araç, web sitenizi tarayıp site haritanızı güncelleyerek arama motorunda otomatik olarak indekslenmesini sağlar. Ekibinizden biri gibi çalışan Web Optimizer sizi kesinti, güvenlik gibi teknik sorunlara karşı zamanında uyarırken rakiplerle ilgili gelişmelerden de haberdar eder.

Bizimle iletişime geçin