E-Posta Pazarlama

Tasarımdan segmentasyona,
optimizasyondan raporlamaya dört
dörtlük bir yönetimle işletmenizi büyütün.
Şimdi Başla
Dijital Pazarlama

İş ortaklarımızla sürdürdüğümüz altyapı destek paketlerimiz ve entegre araçlarımız ile Dijital Pazarlama artık çok daha kolay.

Tasarım

Marka/Firma yapınıza uygun tüm platformlarca desteklenen modern ve dikkat çekici tasarımlar için bize ulaşın.

E-Bülten Kodlama

Tüm mail platformları tarafından geçer not alan geliştirilmiş bülten kodlama hizmetimiz ile tanışın.

E-Posta Pazarlama

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Kullanıcılarınıza, yüksek etkileşim zamanlarına göre kişiselleştirilmiş dinamik içerikler göndererek ve emaillerinizi A/B testlerle yarıştırarak dönüşümlerinizi artırabilirsiniz.

E-Posta Pazarlama

Segmente Kitleye Gönderim

Kullanıcıların davranışsal hareketlerine göre doğru zamanda, doğru içerikleri göndererek  yaşam döngülerini etkili bir şekilde yönetebilir, müşterilerinizi geri kazanabilir ve email aboneliğinden çıkış oranlarını azaltabilirsiniz.

E-Posta Pazarlama

Email Tasarım Editörü

Tasarım editörü üzerinden sürükle-bırak özelliğini kullanarak birkaç dakika içerisinde mobil uyumlu email kampanyalarınızı oluşturabilirsiniz.

E-Posta Pazarlama

Gerçek Zamanlı
Rapor Takibi

Email gönderimlerinizin başarısını hem özet rapor hem de kullanıcı bazlı olarak detaylı bir biçimde görüntüleyebilir ve istediğiniz raporları dışarıya aktarabilirsiniz.

E-Posta Pazarlama

RFM ve Zengin Segmentasyon

Müşterileriniz otomatik olarak segmentlere ayrılıp aksiyonlarına göre skorlanır. Online ve offline kanallarla olan etkileşimine göre 100’den fazla kriter ve 100 binlerce dinamik  segment oluşturarak data analizi yapabilirsiniz.

E-Posta Pazarlama

Bütçe Dostu Yaklaşım

Farklı ürünlerle oluşturduğunuz çok kanallı senaryolara ve müşteri davranışlarına göre email marketing’i 360 derece pazarlama stratejilerinize dahil edin.

Dijital Dünyanın Kurallarına Göre Oynayın

Uzun yıllardır kullanılan ve halen en etkili pazarlama yöntemlerinden biri olan email marketing ile işletmenizin pazarlama bütçesini aşmadan verim elde edebilirsiniz. Son yıllarda yapılan birçok araştırma, email marketing’in reklam bütçenizde, en yüksek getiriyi sağladığını gösteriyor. En etkili pazarlama yöntemlerinden biri olan email marketing konusunda yapacağınız yatırımın geri dönüşü de oldukça hızlı olacaktır. Bugün geldiğimiz noktada dijital pazarlamanın önemi, her sektör için artmaya devam etmektedir. Dijital dünyanın kurallarına göre oynamak, büyümek isteyen her işletme için bir zorunluluğa dönüşmüş durumdadır. Eğer email marketing konusunda seçim yapma aşamasındaysanız ve henüz doğru aracı bulamadıysanız alanında uzman deneyimli ekibimizle görüşmek ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-Posta Pazarlama Nedir?

E-posta pazarlaması, işletmelerin ürün veya hizmetlerini tanıtmak için e-posta kullanmasıdır. Doğrudan pazarlamanın bir türüdür.E-posta, potansiyel müşteriler ile ilişkiler kurmak, potansiyel müşterileri dönüştürmek ve mevcut müşterilerin harika bir deneyime sahip olmasını sağlamak için kullanılabilir.

Gelen kutunuzdan da tanıyacağınız bazı e-posta pazarlama örnekleri ve e-posta türleri için örnekleri sizin için derledik.

Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal medya son on yılda katlanarak büyüdü. Birçok şirketin sosyal medya varlığı vardır ve bunu işleri için önemli bir kanal olarak görür. Bununla birlikte, e-posta pazarlaması promosyonlar için hala tercih edilen yöntemdir ve sosyal medyadan çok daha yüksek bir geri dönüşüm oranına sahiptir.

E-posta ayrıca, yaş grupları arasında bölümlere ayrıldığında daha kapsamlı bir kullanıcı tabanına sahiptir. 

Müşterilerinizi rahatsız etmeden olabildiğince sık. Bazı şirketler için bu, haftada bir gibi görünebilir; diğerleri için yüksek katılım düzeylerini korurken günlük e-postalar gönderebilirler. Bu biraz deneme yanılma gerektirecektir. Yavaş başlayın ve daha sık e-postalara kadar ilerleyin ve müşterilerinizin nasıl yanıt verdiğini görün.

Tıklama oranınızı arttırmak için içeriğinizin abonelerinizin ihtiyaçlarıyla yakından uyumlu olması gerekir. E-postalarınız bilgilendirici, alakalı, dikkat çekici ve ikna edici ise, abonelerin bağlantılarınızı tıklama olasılığı daha yüksek olacaktır.

Gönder düğmesine bastıktan sonra hiçbir şeyi değiştirmek neredeyse imkânsız. Yazım hatası varsa ya da metin yanlışsa veya şartlar ve koşullar eksikse sonuçlar felaket olabilir. Bir gönderme öncesi kontrol listesi oluşturun, ESP’nin alt yapısı müsaade ediyorsa gönderimden sonra başlık da dahil text alanları değiştirilebilir, hatta var olan bir görsel ve link de değiştirilebilir ve e-posta yazarından başka birinin içeriği doğrulamasını sağlayabilirsiniz.

Birini e-postanızı açmaya teşvik eden ilk şey konu satırlarıdır. Bu nedenle konu satırının doğru olması çok önemlidir. Konu satırlarınızı geliştirmek için en iyi ipucu, onları alıcının adıyla kişiselleştirmektir ve hangi başlığı daha etkin olacağına ESP’nin karar vererek ilgili başlıkla yoluna devam edebilmesi için A/B testi ile yarıştırmaktır. Bu e-postanın açılma oranını %50’ye kadar arttırabilir.

Markanızı Birlikte Geliştiriyoruz!

Dijital dönüşümlerini birlikte tamamladığımız markalardan olmaya ne dersiniz?

Size Ulaşalım

İzinli E-Bülten Listemize Kaydolun!