Push
Notification

Müşterilerin size gelmesi için tesadüfleri beklemeyin, doğru zamanda siz karşılarına çıkın Şimdi Başla
01
Kişiselleştirilmiş İçerik

Ziyaretçileriniz web sitenize girdiklerinde notification izni isteyebilir ve sitenizden ayrıldıklarında web tarayıcılarından mesaj göndererek tekrar davet edebilirsiniz. Önceki notification’da verdikleri tepkilere göre bir sonraki gönderimlerinizi planlayabilirsiniz. Web sitesi hareketleri ve yaşam döngüsündeki iletişim mesajlarından sonraki aksiyonlarına göre kişiselleştirilmiş, dinamik içerikli ve otomatik notification’lar almalarını sağlayabilirsiniz.

02
Kimi Push Ettiğinizi Bilin

CRM tabanlı bir customer data platformu olan Setrow’da tüm dijital pazarlama iletişim araçları bir çatı altında gerçekleştirilir. Böylelikle izin veren üyelerinizi token’larla eşleştirerek kime push gönderdiğinizi bilir ve buna göre raporlama yapabilirsiniz.

03
Müşterilerinizi Hemen Yakalayın

Önceden hazırlayacağınız kural setleri ile abonelerinizin hareketlerine göre push notification’lar gönderebilirsiniz. Trigger push ile sayfanızı terk eden kullanıcıya son gezdiği ürünü gösterirken Conversion push ile sepetinde unuttuğu ürünü push ile hatırlatabilirsiniz.

04
En Hızlı İletişim Aracı

Son zamanların en popüler iletişim araçlarından biri olan push notification’lar ile izin veren kullanıcılara anında bildirim gönderin. Bu gönderimlerde A/B testler yaparak doğru içerikleri ve başlıkları bulun. Gönderimleri belirli sürelere yayarak sitenize olan trafiği düzenleyin.

90%

Memnun Müşteri

60%

Dijital Dönüşüm

80%

E-Ticaret Danışmanlık

50%

Satış Artışı

Markanızı Birlikte Geliştiriyoruz!

Dijital dönüşümlerini birlikte tamamladığımız markalardan olmaya ne dersiniz?

Size Ulaşalım

İzinli E-Bülten Listemize Kaydolun!