Yazılım Destek
&
Eğitim Danışmanlık

Markanızı bir adım ileriye taşırken sizlerin yanınızdayız. Çoklu dil desteğimiz kritik günlerde ve dönemlerde Destek uzmanlarımız ile Eğitim departmanımız markanızın ihtiyacı olan tüm eğitim & destek süreçleri için daima sizlerle Hizmetleri Keşfet
Ticket Desteği

Setrow paneli üzerinden oluşturduğunuz destek talepleri yazılı olarak eğitim ve destek departmanımıza ulaşmaktadır. Gelen tüm talepler uzman destek personellerimiz tarafından kontrol edilmekte ve SLA süresi içinde cevaplanmaktadır. Ticket sistemimiz üzerinden gelen tüm kayıtlar geçmişe dönük saklanır ve anlık olarak dilediğiniz kaydınızı kontrol edebilirsiniz. En yaygın tercih edilen destek yöntemidir.

Online Eğitim

Tüm Setrow müşterileri ücretsiz online eğitim hakkına sahiptir. Eğitim uzmanlarımız tarafından tamamen size özel olarak planlanan online eğitimler ile ürün kullanımına yönelik tüm detaylar anlatılmakta ve sorularınız uzman arkadaşlarımız tarafından yanıtlanmaktadır.

Telefon Desteği

Dilediğiniz zaman 444 62 45 (MAIL) çağrı merkezi numaramız üzerinden bize ulaşabilir ve taleplerinizi sözlü olarak destek uzmanlarımızla paylaşabilirsiniz. Gereken durumlarda destek uzmanlarımız lisanslı uzak masaüstü programımız aracılığı ile bilgisayarınıza bağlanarak destek taleplerinize birebir müdahale ile çözüm sağlayabilirler.

Eğitim Videoları

Müşterilerimiz her zaman bilgiye ulaşabilsin diye hazırladığımız eğitim videolarına 7/24 diledikleri zaman ulaşabilmektedir. Eğitim videolarımız sayesinde ürün kullanımına ait tüm detaylara ulaşabilir ve dilerseniz bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz.

01
Email Marketing

Tasarımdan segmentasyona, optimizasyondan raporlamaya dört dörtlük bir yönetimle işletmenizi büyütün.

02
Sms Marketing

Hedef kitleye ve kişiye özel içeriklerle SMS gönderiminden maksimum fayda sağlayın, müşterilerinizle iletişiminizi güçlendirin.

03
Local SEO

Tek panelden kolaca yöneteceğiniz profesyonel araçlarla online görünürlüğünüzü ve itibarınızı artırın

04
Recommendation Engine

Müşterileriniz bol seçenek arasında kaybolmasın. Yeni ürünler keşfetmelerini ve seçim yapmalarını kolaylaştıran öneriler sunun.

05
Akıllı Pop-up & Banner

Sitenizi ziyaret eden müşterilerinizi kişiselleştirilmiş içeriklerle karşılayın, hedefe yönlendirin

06
Push Notification

Müşterilerin size gelmesi için tesadüfleri beklemeyin, doğru zamanda siz karşılarına çıkın.

Markanızı Birlikte Geliştiriyoruz! ​
90%

Memnun Müşteri

60%

Dijital Dönüşüm

80%

E-Ticaret Danışmanlık

50%

Satış Artışı

Dijitalde Görünür Hale Gelin

Dijital dönüşümlerini birlikte tamamladığımız markalardan olmaya ne dersiniz?

Size Ulaşalım

İzinli E-Bülten Listemize Kaydolun!