Setrow

Daha kaliteli dijital pazarlama için ihtiyaç duyulan tüm araçları modüler şekilde tek bir merkeze toplayarak verimliliği maksimize etmek için kurulan Setrow 10 yılı aşkın süredir yüzlerce lider kuruma hizmet vermektedir.

BAE, Türkiye, İngiltere, Polonya'da ki yapılanmaları ile bu ülkelerde de hizmet sunan Setrow, hizmetlerini kendine ait yazılım teknolojileri ve öz kaynakları ile yaptığı yüksek teknoloji donanım altyapısı ile sürdürmekte olup, uluslararası faaliyetler için ar-ge ve yatırım çalışmalarına devam etmektedir.
Özelliklerimiz

İş ortağı olarak gördüğümüz müşterilerimiz için özellikle küçük işletmeler adına ; dijital dünyada neler yapılabileceğini keşfedebilmeleri ve deneyimlemeleri adına ekonomik bir paket ürettik. Keşfetmek isteyen tüm markalara makul ve ulaşılabilir bir eposta pazarlama platformu sunmaya başladık.

SMS Marketing

İzinli SMS datanıza ister diğer modüllerimiz ile entegre senaryo SMS'leri ister operasyonel SMS'ler atın. Başka bir platforma ihtiyaç duymadan SMS servisi alın!

E-mail Marketing

Üyelerinizin ilgi alanlarına göre tamamen segmente, hedefli ve kişiselleştirilmiş e-bültenler yollayın. Bulk e-posta kampanyalarınızda hız & performansımızdan yararlanın.

İzin Bankası

Topladığınız e-posta ve sms datalarının izinli olduğunu son hali ile kullandığınız tüm diğer platformlara biz iletelim. Siz KVKK'ya uygun davranmanın rahatlığı ile çalışın.

Recommendation Widget

Ziyaretçilerinizin hem önceki hem de anlık hareketlerine göre en doğru ürünleri web sitenizin dilediğiniz sayfalarında önererek satılma potansiyellerini arttırın.

Push Notification

Web siteniz üzerinden topladığınız notification izinli datanızı sitenizdeki hareketlerine göre segmentlere ayırabilir ve tetikleyici push notificationlar göndererek web trafiğinizi yükseltirken gerçek zamanlı kampanyalarınızı anında duyurarak dönüşüm oranınızı arttırabilirsiniz.

Akıllı Pop-up

Birkaç dakika içinde ve zengin aksiyon çeşitleriyle pop up kurulumlarınızı gerçekleştirerek site trafiğinizi yönetebilir ve dönüşümlerinizi arttırabilirsiniz.Yönetim Kurulu

Bilginin pazarlama faaliyetlerinde daha kaliteli kullanılması için bir araya geldik!
Aydonat Atasever
Yönetici Ortak
Turgut Taneli
Yönetici Ortak