Hakkımızda

Bilginin pazarlama faaliyetlerinde daha
kaliteli kullanılması için bir araya geldik!

Çok kanallı pazarlama için ihtiyaç duyulan tüm araçları modüler şekilde tek bir platformdan sunarak verimliliği  en üst düzeye çıkarma amacıyla kurulan Setrow, 10 yılı aşkın süredir yüzlerce markaya hizmet veriyor. 

Türkiye, Dubai, Hollanda ve Polonya’da ofisleri bulunan Setrow, hizmetlerini kendi yazılım teknolojileri ve donanım altyapısıyla sunarken Ar-Ge yatırımları yapmaya devam ediyor. 

Müşteri odaklıyız

Müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak ürün ve hizmetler geliştiriyoruz. Hem hesap yönetimini hem de ürün özelliklerini müşterilerin ihtiyaçlarına göre şekillendirecek esnekliğe sahibiz. Ürün ve hizmetlerimizi sürekli iyileştirerek kalitenin devamlılığını gözetiyoruz.

Takım oyuncusuyuz

Birlikte çalışmaktan keyif alıyor, ekip çalışmasının gücüne inanıyoruz. Deneyimlerimizi paylaşıyor, birbirimizden öğreniyor ve iş birliğine dayalı bir çalışma ortamında beraber gelişiyoruz.

Problem çözücüyüz

Müşterilerimize etkili çözümler sunmak için tasarım odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz. Önce müşterilerimizi dinliyor, ihtiyaçlarını ve problemlerini anlıyor, daha sonra çözümler geliştiriyoruz.

Öğrenmeye meraklıyız

Daha fazla bilgi edinmek ve becerilerimizi etkin şekilde geliştirmek bizim ana motivasyonumuz. Araştırıyor, örnek senaryoları analiz ediyor, başarısı ispatlanmış yöntemleri inceliyor ve varsayımları test ediyoruz.