Dijitalleşme sürecinizde bir iş ortağı olarak yanınızdayız!

Dijital pazarlamanıza Setrow'un avantajlı hizmet paketleri ile başlayın.Fiyatlandırma

BasIc


950 / AY
  • Detaylı Raporlama
  • A-B Testi
  • Otomatik Senaryolu Kişiye Özel Gönderi Oluşturma
  • Transactional E-mail ve SMS Gönderimi
Satın Al


ECO Paket

59 / Ay
  • Ayda 10.000 Adet E-Posta Gönderimi
  • Bayram ve Özel Gün Şablonları
  • Ücretsiz ve Sınırsız Çevrimiçi Destek
  • Temel Raporlar
HEMEN BAŞLA


Advanced

  • Hızlı ve sade bir altyapı entegrasyonu ile tüm modüllerde yüksek satış dönüşümü yakalayın !
Teklif AlMüşterilerimiz Ne Dedi?

Bizi tercih eden her markayı kendi markamız olarak benimsiyor ve başarılarına başarı katıyoruz. Birlikte büyüyor, birlikte hedeflerimize ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.


 Setrow’dan hizmet almaya başladığımda yapmam gerekenler neler ?

Kolay kurulum formumuzun doldurulması ve sözleşmemizin imzalanmasının ardından kullanıcınıza ortalama 30 - 45 dakikalık online eğitim veriyoruz. Teknik kurulum işlemleri ve eğitim sonrası, hesap açıldıktan sonra ortalama 2 iş günü içinde ürünümüzün e-posta hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Panel Kullanımını Nasıl Öğrenebilirim?

Setrow müşterilerine özel eğitim vermektedir. Eğitim talebinde bulunabilir ve eğitim sonrasında panelinize tanımlanmış Setrow Eğitim videolarını istediğiniz zaman izleyerek kendinizi geliştirebilirsiniz.

Entegrasyon nedir? Entegrasyon işlemi ne zaman tamamlanır?

Entegrasyon, Setrow ürün ve modüllerini etkin kullanmanız amacıyla e-ticaret altyapı yazılımları, CRM, ERP gibi yazılımlar, API, web hizmeti gibi yöntemlerle üye bilgileri, alışveriş bilgileri, harcama bilgileri, ürün görsel ve fiyatları ile stokları gibi bilgilerin Setrow tarafına da gerçek zamanlı ve/veya belirli zaman aralıkları ile aktarılması işlemidir. Bu işlemler sonucunda, otomatik e-posta, SMS ve push senaryoları kurulabilir hale gelir. Süre, entegre olunacak yazılıma göre değişmekle birlikte, iletişimin tam sağlandığı tüm ortamlarda 2-15 iş günü arasındadır.  

 Setrow’un email servisinde "gelen kutusu" na yerleştirme oranları nelerdir? Bu konuda bir taahhüt veriliyor mu?

Gönderilen bir e-postanın gelen kutusuna düşmesi veya orada yer alması SADECE Setrow’un altyapısı ile ilgili değildir. Setrow’un altyapısı bu konudaki etkili unsurlardan sadece bir tanesidir. Setrow’u kullanan markanın alan adının sicili, kara listede olup olmadığı, alıcının kullandığı uygulamada gelen e-postalar için bir kural yazıp yazmadığı, kullanılan güvenlik duvarları ve diğer güvenlik yazılımları ile onların kural yapısı, alıcının gönderilen e-postalara olan tepki veya tepkisizliği (açma, açmama, klikleme vb.) ve benzeri teknik ve teknolojik Setrow dışı 12-15 unsur bu konuda etkili olabilmektedir. Setrow, kendi altyapısında Endüstri Standardı bütün performans yapısını kurmuştur ve oluşan yeniliklere göre kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Hizmetlerimizi Keşfedin!

İhtiyaçlarınıza yönelik tercih edebileceğiniz paketlerimiz için formu doldurabilir veya Eco Paket hesap özelliğimiz ile anında kullanıma başlayabilirsiniz.