Fiyatlandırma

Dijitalleşme sürecinizde bir iş ortağı olarak yanınızdayız!

***Bireysel olarak uyarlanmış içerik, ürünler ve önerilerle web sitenizi keşfetmeyi bir keyif haline getirin ve her tıklama, dokunma ve kaydırma işleminden en yüksek değeri elde edin.***

***Güçlü bir mobil pazarlama araçları paketiyle kişiselleştirilmiş uygulama deneyimleri oluşturun. ***

Size Uygun Olan Paketi Seçin

Paketlerimizi Keşfedin

basıc
basıc

TEKLİF İSTE

  • Detaylı Raporlama
  • A/B Testi
  • Kişiye Özel Gönderi Oluşturma
  • Transactional E-mail ve SMS
Advanced
Gelişmiş

ÖZEL PAKET

  • Hızlı ve sade
  • bir altyapı entegrasyonu ile
  • tüm modüllerde yüksek
  • satış dönüşümü yakalayın!
Başarı Hikayeleri

Müşteri Yorumları

Shaya Mağazacılık
Müşteri datalarının ETK, KVKK ve ek olarak IYS süreçlerinde kurulum aşamasından günlük yürütme aşamasına kadar tüm süreçleri Setrow ile şekillendirerek gerçekleştirdik ve bu şekilde yönetmeye devam ediyoruz. Elektronik Ticaret platformu olan markalarımızın gerekli tüm entegrasyon süreçlerinde de Setrow aktif bir şekilde rol oynuyor ve ilgili sitelerin hesap yönetimlerini yapıyor. Tüm süreçlerde Setrow’un yapımıza uyumluluk konusundaki esnek yaklaşımı ve ekibinin desteğinden son derece memnunuz.
Shaya Mağazacılık
ALDO
Setrow ile aldoshoes.com.tr, solesisters.com.tr, monobrand sitelerimizde CRM, site üzeri dönüşüm araçları, toplu/hedefli ve kullanıcı hareketine bağlı email/push gönderimleri ve de İYS veri aktarımına aracılık için çalışıyoruz. Ziyaretçilerimizle olan iletişimimiz ve sitemize ilgilerini artırabilmek için Setrow’un çalışmalarını önemsiyoruz. Özellikle pandemi sürecinde kazandığımız yeni kitle ile iletişimi/etkileşimi sıcak tutmak adına Setrow çok kilit bir rol oynuyor. Çevrimiçi alışveriş deneyimini henüz gerçekleştirmiş çok sayıda kullanıcının sitelerimizi tekrar ziyaret etmesi ve bu alışkanlığı kazanması adına Setrow ürünlerini kullanıyoruz.
ALDO
HIS GLOBAL
Kullanıcı dostu arayüzü ile Setrow'da web push, email ve sms marketing, dinamik banner ve pop-up araçlarını sistemimizle entegre bir şekilde kullanabiliyoruz. Kullanıcılarımızın hem geçmiş hareketlerini hem de anlık hareketlerini tek bir panel üzerinden analiz edebiliyoruz. Hızlı aksiyon almak markalar için gerçek bir ihtiyaç.
HIS GLOBAL
SARAR
Geçen yılın ilk çeyreğine oranla yeni kullanıcı sayımızda %180’lik bir artış yaşanırken, sayfadan hemen çıkma oranı %85 oranında düştü. Segment bazlı çalıştığımız bu süreçte, email veya push tarafından gelen müşteriler, web sitemizde ortalama %33 daha fazla zaman geçirdi. Yeni ürünlere yaptığımız pop-up yönlendirmelerinin de etkisiyle görüntülenen sayfa sayısında %120 artış oldu. Bu oranlarla paralel şekilde Setrow web satış cirolarında %21’lik artan paya sahip.
SARAR

Bizimle İletişime Geçin