Email Marketing

Tasarımdan segmentasyona,
optimizasyondan raporlamaya dört
dörtlük bir yönetimle işletmenizi büyütün.
Şimdi Başla
Dijital Pazarlama

İş ortaklarımızla sürdürdüğümüz altyapı destek paketlerimiz ve entegre araçlarımız ile Dijital Pazarlama artık çok daha kolay.

Tasarım

Marka/Firma yapınıza uygun tüm platformlarca desteklenen modern ve dikkat çekici tasarımlar için bize ulaşın.

E-Bülten Kodlama

Tüm mail platformları tarafından geçer not alan geliştirilmiş bülten kodlama hizmetimiz ile tanışın.

Emaıl Marketıng

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Kullanıcılarınıza, yüksek etkileşim zamanlarına göre kişiselleştirilmiş dinamik içerikler göndererek ve emaillerinizi A/B testlerle yarıştırarak dönüşümlerinizi artırabilirsiniz.

Emaıl Marketıng

Segmente Kitleye Gönderim

Kullanıcıların davranışsal hareketlerine göre doğru zamanda, doğru içerikleri göndererek  yaşam döngülerini etkili bir şekilde yönetebilir, müşterilerinizi geri kazanabilir ve email aboneliğinden çıkış oranlarını azaltabilirsiniz.

Emaıl Marketıng

Email Tasarım Editörü

Tasarım editörü üzerinden sürükle-bırak özelliğini kullanarak birkaç dakika içerisinde mobil uyumlu email kampanyalarınızı oluşturabilirsiniz.

Emaıl Marketıng

Gerçek Zamanlı
Rapor Takibi

Email gönderimlerinizin başarısını hem özet rapor hem de kullanıcı bazlı olarak detaylı bir biçimde görüntüleyebilir ve istediğiniz raporları dışarıya aktarabilirsiniz.

Emaıl Marketıng

RFM ve Zengin Segmentasyon

Müşterileriniz otomatik olarak segmentlere ayrılıp aksiyonlarına göre skorlanır. Online ve offline kanallarla olan etkileşimine göre 100’den fazla kriter ve 100 binlerce dinamik  segment oluşturarak data analizi yapabilirsiniz.

Emaıl Marketıng

Bütçe Dostu Yaklaşım

Farklı ürünlerle oluşturduğunuz çok kanallı senaryolara ve müşteri davranışlarına göre email marketing’i 360 derece pazarlama stratejilerinize dahil edin.

Dijital Dünyanın Kurallarına Göre Oynayın

Uzun yıllardır kullanılan ve halen en etkili pazarlama yöntemlerinden biri olan email marketing ile işletmenizin pazarlama bütçesini aşmadan verim elde edebilirsiniz. Son yıllarda yapılan birçok araştırma, email marketing’in reklam bütçenizde, en yüksek getiriyi sağladığını gösteriyor. En etkili pazarlama yöntemlerinden biri olan email marketing konusunda yapacağınız yatırımın geri dönüşü de oldukça hızlı olacaktır. Bugün geldiğimiz noktada dijital pazarlamanın önemi, her sektör için artmaya devam etmektedir. Dijital dünyanın kurallarına göre oynamak, büyümek isteyen her işletme için bir zorunluluğa dönüşmüş durumdadır. Eğer email marketing konusunda seçim yapma aşamasındaysanız ve henüz doğru aracı bulamadıysanız alanında uzman deneyimli ekibimizle görüşmek ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Markanızı Birlikte Geliştiriyoruz!

Dijital dönüşümlerini birlikte tamamladığımız markalardan olmaya ne dersiniz?

Size Ulaşalım

İzinli E-Bülten Listemize Kaydolun!