Sms Marketing

Hedef kitleye ve kişiye özel içeriklerle
SMS gönderiminden maksimum fayda
sağlayın, müşterilerinizle iletişiminizi güçlendirin
Şimdi Başla
Sms Marketıng

Etkili ve Verimli Gönderim

En etkili iletişim araçlarından olan SMS ile kampanyalarınızı toplu bir halde duyurabilirsiniz. Setrow’un zengin segmentasyon yapısıyla hedef kitlelerinizi oluşturabilir ve ilgili alanlarına göre otomatik SMS gönderebilirsiniz. Böylelikle hem daha az bütçeyle dönüşüm sağlar hem de SMS iptal oranlarınızı düşürürsünüz. İleti raporları ile de kampanyanızı kolaylıkla ölçümleyebilirsiniz.

Sms Marketıng

Operatör Seçimi

Setrow, Türkiye’deki lider SMS firmaları ile entegre bir şekilde çalışmaktadır. Böylelikle en uygun fiyata en başarılı SMS hizmet sağlayıcıdan hizmet alabilirsiniz.

Sms Marketıng

Kişiye Özel SMS’ler

Kampanyalarınızı herkese toplu mesajlarla duyururken kişiye özel mesajlarla farklı içerikler oluşturabilirsiniz. Daha önce aldığı bir ürünün başka rengi stoklara geldiğinde o müşterinize özel indirim kodunu SMS ile gönderebilirsiniz.

Sms Marketıng

Doğru Zamanda
Doğru Mesaj

İçeriği kişiselleştirirken mesajların zamanını da kişiselleştirebilirsiniz. Favorilerine eklediği ürünün stoku tükenmek üzereyken mesaj atıp kullanıcıyı harekete geçirebilirsiniz. Özel bir kişinin doğum gününde müşterinize hatırlatma mesajı ile çiçek siparişi vermesi için link iletebilirsiniz.

Sms Marketıng

İletişimi Çoklu
Kanaldan Yürütün

Müşterilerinizin online ve offline tüm kanallardaki hareketlerine göre kişiselleştirilmiş otomatik SMS’ler almasını sağlayabilirsiniz. Email ve push iletişimlerine verdikleri tepkilere göre SMS gönderimi yapabilirsiniz.

Sms Marketıng

İşlemsel Mesajları
Yüksek Hızla Yollayın

Sipariş bilgilendirmesi, fatura, doğrulama kodu, üyelik bilgileri gibi işlemsel mesajları Setrow üzerinden gönderebilirsiniz. Bilgilendirmeleri, gelişmiş altyapısı ile yüksek hızda, beklemeden ve limitlere takılmadan SMS ile gönderebilir, detaylı raporlara ulaşabilirsiniz.

Markanızı Birlikte Geliştiriyoruz!

Dijital dönüşümlerini birlikte tamamladığımız markalardan olmaya ne dersiniz?

Size Ulaşalım

İzinli E-Bülten Listemize Kaydolun!