Preisgestaltung

Während Ihres Digitalisierungsprozess begleiten wir Sie gerne als Geschäftspartner!

*** Machen Sie Ihre Website mit personalisierten Inhalten, Produkten und Empfehlungen zum Spaß und holen Sie das Beste aus jedem Klick, Tippen und Wischen heraus. ***

*** Erstellen Sie personalisierte App-Erlebnisse mit einer leistungsstarken Suite von Mobile-Marketing-Tools. ***

Wählen Sie das für Sie passende Paket

Entdecken Sie unsere Pakete

basıc
basıc

Fragen sie uns nach einem angebot ‎

  • Detaillierte Protokollierung
  • A-B Test
  • Individualisierte Sendung
  • Transactional E-Mail und SMS-Versand
Advenced
Advenced

Sonderpaket

  • Erzielen Sie mit
  • einer schnellen und einfachen
  • Infrastrukturintegration hohe
  • Umsätze in allen Modulen!
Erfolgsgeschichten

Was sagen unsere Kunden?

Shaya Mağazacılık
Müşteri datalarının ETK, KVKK ve ek olarak IYS süreçlerinde kurulum aşamasından günlük yürütme aşamasına kadar tüm süreçleri Setrow ile şekillendirerek gerçekleştirdik ve bu şekilde yönetmeye devam ediyoruz. Elektronik Ticaret platformu olan markalarımızın gerekli tüm entegrasyon süreçlerinde de Setrow aktif bir şekilde rol oynuyor ve ilgili sitelerin hesap yönetimlerini yapıyor. Tüm süreçlerde Setrow’un yapımıza uyumluluk konusundaki esnek yaklaşımı ve ekibinin desteğinden son derece memnunuz.
Shaya Mağazacılık
ALDO
Setrow ile aldoshoes.com.tr, solesisters.com.tr, monobrand sitelerimizde CRM, site üzeri dönüşüm araçları, toplu/hedefli ve kullanıcı hareketine bağlı email/push gönderimleri ve de İYS veri aktarımına aracılık için çalışıyoruz. Ziyaretçilerimizle olan iletişimimiz ve sitemize ilgilerini artırabilmek için Setrow’un çalışmalarını önemsiyoruz. Özellikle pandemi sürecinde kazandığımız yeni kitle ile iletişimi/etkileşimi sıcak tutmak adına Setrow çok kilit bir rol oynuyor. Çevrimiçi alışveriş deneyimini henüz gerçekleştirmiş çok sayıda kullanıcının sitelerimizi tekrar ziyaret etmesi ve bu alışkanlığı kazanması adına Setrow ürünlerini kullanıyoruz.
ALDO
HIS GLOBAL
Kullanıcı dostu arayüzü ile Setrow'da web push, email ve sms marketing, dinamik banner ve pop-up araçlarını sistemimizle entegre bir şekilde kullanabiliyoruz. Kullanıcılarımızın hem geçmiş hareketlerini hem de anlık hareketlerini tek bir panel üzerinden analiz edebiliyoruz. Hızlı aksiyon almak markalar için gerçek bir ihtiyaç.
HIS GLOBAL
SARAR
Geçen yılın ilk çeyreğine oranla yeni kullanıcı sayımızda %180’lik bir artış yaşanırken, sayfadan hemen çıkma oranı %85 oranında düştü. Segment bazlı çalıştığımız bu süreçte, email veya push tarafından gelen müşteriler, web sitemizde ortalama %33 daha fazla zaman geçirdi. Yeni ürünlere yaptığımız pop-up yönlendirmelerinin de etkisiyle görüntülenen sayfa sayısında %120 artış oldu. Bu oranlarla paralel şekilde Setrow web satış cirolarında %21’lik artan paya sahip.
SARAR

Bontaktiere Uns