Genel

Akıllı Pop-Up ile Web Sitesi Ziyaretçilerinizi Etkileyin

21. yüzyıl müşterisinin size nereden ulaşacağını tahmin etmek oldukça güçtür. Bugünün sunduğu dijital olanaklar o kadar fazla seçenek sunuyor ki işletmelerin tüm seçenekleri doğru bir şekilde değerlendirmesi, analiz etmesi ve doğru kararlar alması gerekiyor. İşletmelerin üzerindeki baskıyı biraz olsun azaltmanın tek yolu ise kuşkusuz doğru teknolojik araçları kullanmaktan geçiyor. Bugün web sitesi üzerinde doğru araçları kullanmak her zamankinden çok daha önemli bir hale geldi. Ürünlerin ve hizmetlerin dijital bir vitrinine dönüşen web sitesi üzerinden müşterilerinizde doğru bir etki yaratmak istiyorsanız, akıllı pop-up kullanmanız gereken özelliklerin başında geliyor.

Akıllı Pop-Up ile Vurgulamak İstediklerinizi Ön Plana Çıkarın

Web sitenizde ön plana çıkarmak istediğiniz, ürün ya da hizmet ile ilgili bir akıllı pop-up, hem satışını gerçekleştirmek istediğiniz ürünler hem de müşterilerinizin son güncellemelerden haberdar olması açısından avantaj sağlayabilir. Akıllı pop-up ile aynı zamanda duyurularınızı da ön plana çıkararak, müşterilerinizi kolaylıkla bilgilendirebilirsiniz.

Web sitenizi ziyaret eden müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz birden fazla ürün ya da hizmet ile karşılaştığı anda kafa karışıklığı yaşayabilir. Doğru analizle web siteniz üzerinde öne çıkarabileceğiniz içeriklerle müşterilerinizi doğru noktalara yönlendirebilirsiniz.

Estetik Açıdan Etkileyici Pop-Up’lar

Kuşkusuz değişen müşteri beklentilerine bağlı olarak, tasarım bugünün en değerli parametrelerinden birine dönüşmüş durumdadır. Herhangi bir içeriğe tıklanma oranı üzerinde tasarımın oldukça büyük bir etkisi vardır. Setrow’un akıllı pop-up konusunda sunduğu zengin aksiyon ve kurgu seçeceği ile firmanızın tarzına en uygun içeriği sunabilirsiniz.

Müşterilerinizin web sitenizdeki hareketlerini analiz etmek, satışlarınız açısından oldukça kıymetlidir. Setrow’un Akıllı Pop-up uygulaması sayesinde müşterilerinizin geçmiş hareketlerine göre segment seçimi yapabilir ve gerçekten ilgi duydukları içerikleri onlara sunarak, satışlarınıza verim katabilirsiniz.

Herhangi bir teknolojik araç söz konusu olduğunda, kullanıcı deneyiminin önemi de net bir şekilde ortaya çıkıyor. Özellikle işletmeler açısından işlerini kolaylaştırmak için aldıkları ürünün daha da zorlaştırması en korkulan senaryoların başında geliyor. Setrow’un tüm uygulamalarında olduğu gibi akıllı pop-up uygulamasında da kolay kurulumun avantajını yaşayarak, sadece 5 adımda ürününüzü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Web sitesi trafiğinizi yükseltmeniz için oldukça büyük avantaj sağlayan Akıllı pop-up özelliğini kullanarak, müşterilerinizin ilgisini yönetebilirsiniz. Onları gerçekten ilgi duydukları alana çekerek, satışlarınızda da verim elde edebilirsiniz. Ayrıca, duyurularınız ve haberleriniz hakkında da pop-up’lardan yardım alabilirsiniz. Bugün web sitesi trafiğinizi yükseltmek için ilk adımı atmak istiyorsanız, Setrow’un akıllı pop-up ürününü keşfetmeye hemen başlayabilirsiniz!