Genel

Akıllı Anket ile Müşterileri Memnuniyetini Artırın

Günümüzün müşteri beklentileri on yıl öncesine nazaran oldukça değişken bir yapıdadır. Müşteri beklentilerini doğru şekilde analiz edemeyen işletmelerin geleceğe kalamadığı bugünlerde, müşterileriniz hakkında doğru bilgilere ulaşmak ve onların taleplerini doğru bir şekilde değerlendirmek için teknolojik araçlara ihtiyaç duyuyorsanız, doğru yerdesiniz! Setrow’un sunduğu akıllı anket ile müşterilerinizin ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkındaki görüşlerini öğrenebilirsiniz. Bu sayede, ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında geliştirmeniz gereken noktaları kolaylıkla tespit ederek, o alanlara odaklanabilirsiniz. İşte verimliliği artırmak için kullanabileceğiniz akıllı anket hakkında bilmeniz gerekenler;

Mobil Uyumlu Akıllı Anket ile Müşterilerinizi Etkileyin!

Estetik bir görünüme sahip olan akıllı anket, müşterilerinizin daha fazla katılım göstermesine de yardımcı olur. Setrow’un sunduğu akıllı anket uygulaması ile hem estetik bir görünüme sahip olan hem de mobil uyumlu bir anket oluşturabilirsiniz. Katılımcılarınızın estetik açıdan beğendiği ve mobil üzerinden kolaylıkla erişebildiği anketler sayesinde yüksek geri dönüş oranlarına sahip olabilirsiniz.

Anketlerinizi Kolaylıkla Oluşturun

Setrow’un sunduğu kolay kullanım sağlayan arayüz ile anketlerinizi birkaç adımda oluşturabilirsiniz. Kolay arayüz ile birkaç tıklamada, tasarıma logonuzu ekleyebilir ya da sunulan diğer özellikleri kullanarak, ürünleriniz ve hizmetleriniz için en doğru anket biçimini oluşturabilirsiniz. Herhangi bir üçüncü parti yazılıma ihtiyaç duymadan, akıllı anket yaratabilirsiniz.

Anketlerinizi Yönetin!

Müşterileriniz, çalışanlarınız ya da web sitenizi ziyaret eden potansiyel müşterilerinizi anketinize davet edebilirsiniz. Anket linkinizi dilediğiniz sosyal platformdan paylaşabilir ve böylece anketinizin görünürlüğünü artırabilirsiniz. Katılımcılar, masaüstü bilgisayarlarından ya da mobil cihazlarından akıllı ankete erişim sağlayabilirler. Bu sayede katılım oranını artırabilir ve anketlerinizi yönetebilirsiniz.

Anket Sonuçlarını Değerlendirin

Setrow’un sunduğu akıllı anket uygulaması ile katılımcılarınızdan gelen tüm yanıtlar gerçek zamanlı olarak görülebilir. Her yanıtı inceleyebilir ya da toplu bir şekilde rapor alabilirsiniz. Bu raporları analiz ederek, işletmenizin ürün ya da hizmetleri konusunda nerelerde eksiklik yaşadığını ya da müşterilerinizin memnun olduğu alanları görerek, bu alanlara yoğunlaşabilirsiniz. Ayrıca, sonuçları tarihlere, yanıtlara ve daha birçok özelliğe göre filtreleyebilirsiniz.

Sonuçları Dışa Aktarabilirsiniz.

Anketinizin sonucunda, topladığınız tüm yanıtları başka bir formatta dışa aktarabilir ve bu verileri işleyebilirsiniz. Bu sayede, müşteri verilerine ihtiyaç duyduğunuz anda ulaşabilirsiniz.

Akıllı anket uygulaması ile müşterilerinizin beklentilerini öğrenebilirsiniz. Bu sayede ürün ve hizmetlerinizi bu beklentilere göre güncelleyerek, operasyonel verimliliğinizi de artırabilirsiniz. İşletmeniz hakkında müşterilerinizin pozitif olduğu alanlar da en az negatif olanlar kadar özen gösterilmesi gereken yerlerdir. İyi olduğunuz alana daha fazla yoğunlaşabilir, eksik olduğunuz alanları akıllı anket uygulaması aracılığıyla tespit ederek, bu eksiklikleri giderebilirsiniz.