Genel

SMS Marketing

SMS pazarlama kampanyaları göndermeyi ya da müşterilerle bire bir görüşmelerde bulunmayı, hızlı, kolay ve ekonomik hale getiriyoruz.

Setrow SMS marketing yazılımımız son teknolojidir. Özellikler bakımından zengin, kullanımı kolay ve bütün cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışır.

Perakende için SMS Marketing

SMS marketing perakende mağazalar için harikalar yaratıyor. Promosyonlar yalnızca arkalarındaki pazarlama ve reklam kadar iyi etki bırakır. Setrow’un zengin segmentasyon yapısı sayesinde basit bir metin mesajı ile kelimeyi en iyi müşterilerinize hızlı ve kolay bir şekilde yaymanızı sağlar. İnsanlar SMS reklamlarına diğer iletişim biçimlerinden çok daha hızlı yanıt verir. 

Rezervasyonlar için SMS Marketing 

En iyi müşterilerinize reklamı yapılmamış bir akşam yemeği fırsatı, özel ya da son dakika akşam yemeği rezervasyonu hakkında bilgi verseniz harika olmaz mıydı? Ayrıca iştahlarını kabartmak için lezzetli bir yemeğin resmini de ekleyebilseniz nasıl olur? Bunların hepsini yapabilirsiniz. Setrow ile sadece birkaç tıklama ile müşterilerinize kolayca SMS gönderebilirsiniz.

Yeniden Satın Alma Oranını İyileştirin 

Kullanıcı sadakatini arttırmak için müşterilerinize doğum günlerinde ya da diğer zamanlarda bakım mesajları ya da doğum günlerini kutlamak için SMS gönderin. 

Küçük İşletmeler için SMS Marketing

Küçük işletme sahipleri, uygun fiyatlı ve güvenilir pazarlama yöntemlerine ihtiyaç duyar. Setrow SMS marketing hizmetimiz ile paranızın karşılığını en iyi şekilde alın. 

Öğrencileri ve Velileri Bilgilendirin

İnsanlar işleri ile yeteri kadar meşgulken, ebeveynleri etkinliklerden, tarih değişikliklerinden ve iptallerden haberdar etmek zor bir iştir. Setrow, yüzlerce ya da binlerce öğrencinin velisine bir çırpıda ulaşmayı sağlayan toplu SMS servisidir. 

Hızlı ve Etkili İletişim

SMS başarısını yaşamak için bir pazarlama ustası olmanıza gerek yok. Ülke çapında yüzlerce firma ile çalışıyoruz ve sadık bir müşteri tabanı oluşturmak için Setrow SMS yazılımı ile onlara yardımcı oluyoruz. SMS Marketing yazılımımız kullanımı kolay kurulumu oldukça basittir. 

Randevu Hatırlatıcıları

İşletmeniz planlanan randevu saatlerinde çalışıyorsa, müşterilerin randevu saatlerini unutmasının ve geç gelmesinin hayal kırıklığını bilirsiniz. Daha da kötüsü hiç gelmemeleridir. Bu sadece programınızı bozmaz, aynı zamanda zamanınızı da boşa harcar. Setrow üzerinden hatırlatıcı SMS göndermek, insanların randevularını unutmamasını ve doğru zamanda gelmelerini sağlamanın mükemmel bir yoludur. 

Dahili Uyarılar

Çok sayıda çalışanınız var ise, acil mesajları herkes aynı anda iletmek zor olabilir. SMS, herkesin mesajınızı zamanında almasını garanti etmenin harika bir yoludur. 

E-ticaret Siteleri için Promosyonlar

Kuponlar ve promosyonlar, daha fazla insanı web sitenize çekmenin mükemmel bir yoludur. Sınırlı süreli bir satış ya da promosyon yapıyorsanız, açıkçası mümkün olduğunca çok kişinin bunu duymasını istersiniz. Setrow gelişmiş alt yapısı sayesinde limit sorunu yaşamadan SMS gönderebilirsiniz. 

STK’lar için Toplu SMS

Bütün STK’lar Setrow’un gücünü keşfetti. Bütün STK üyeleri için SMS ile bilgilendirme iletişimi daha önce hiç olmadığı kadar iyileştirdi. Etkinlik hatırlatıcı, resimler ve daha fazlasını gönderebilirsiniz.  

Sıkça Sorulan Sorular

  • SMS Marketing nedir?

SMS Marketing, kısa mesaj yolu ile pazarlama olarak bilinir. İşletme ve markaların yüksek oranda hedeflenmiş ve izin alınarak müşterilere gönderilen, tercihen metin mesajı olarak ilettiği özel, promosyon, indirim kodu, indirim günleri, bildirim ve daha fazlasını göndermek amacı ile tercih ettiği dijital pazarlama yoludur. 

  • SMS Marketing markaya ne kazandırır? 

SMS marketing, bütün müşteriler ile iletişim kurmanın kolay, hızlı ve güvenilir yoludur. SMS marketing, aynı anda birden fazla kişiye ulaşmayı sağlar. Yüksek orandaki erişimi ve etkileşimi sayesinde markalara marka tanınırlığı ve Yatırım Getirisi sağlar. 

  • SMS Marketing nasıl kullanılır?

Bir kampanya ya da hedefi belirledikten sonra bu hedefe ulaşmak adına en doğru ve etkili SMS Marketing modeli seçilir. Kullanıcı listesi ve kampanya içerikleri oluşturulur. Bu aşamada bir SMS marketing aracı da kullanılabilir. 

  • SMS Marketing avantajları nelerdir?

SMS marketing’in birden fazla avantajı bulunur. Kişi listenizdeki kullanıcılara her zaman ulaşabilmenizi sağlar. Üstelik sms gönderilen kişinin telefonunun açık ya da kapalı olması pek önemli değildir. En çok kullanılan iletişim servislerinden biri sayesinde yönetildiğinden dolayı erişim ve etkileşim oranı oldukça yüksektir.